WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Eunhye Lee | Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
14.12.02, 21 Jaar
14.12.02, 21 Jaar
Eunhye Lee vs. Valeriya Bichurina - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Eunhye Lee | Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Eunhye Lee form & Valeriya Bichurina form
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Valeriya Bichurina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | - Valeriya Bichurina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miray Muge Kesal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diyora Alzhanova | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Muslima Akhunova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |