WEDSTRIJD
28.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Eva Garkusha | Pauline Demel | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
12.01.02, 22 Jaar
12.01.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
01.04.00, 24 Jaar
01.04.00, 24 Jaar
Eva Garkusha vs. Pauline Demel - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Eva Garkusha | Pauline Demel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Eva Garkusha form & Pauline Demel form
Eva Garkusha - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - scratch | wedstrijd detail |
Pauline Demel - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
18.03.19 Kwalif. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.11.18 Kwalif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |