WEDSTRIJD
08.10.19 | 1e ronde | Eva Guerrero Alvarez | Victoria Kan | 6-1, 5-7, 6-2 | Roja De | Clay |
STATISTIEKEN
Eva Guerrero Alvarez | Victoria Kan | |
1e Service % | 68/102 (67%) | 49/94 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/68 (62%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/94 (50%) | 45/102 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/196 (53%) | 92/196 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 7 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, A-40 | ||
2-0 | Victoria Kan | |
0-0 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 2-1 | |
2-2 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Victoria Kan | |
0-0 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Victoria Kan | |
0-0 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 5-6 | |
0-0, 15-15, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Victoria Kan | |
0-0, 15-15 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eva Guerrero Alvarez | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Victoria Kan | |
Eva Guerrero Alvarez | 5-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eva Guerrero Alvarez vs. Victoria Kan - onderlinge wedstrijden
08.10.19 | 1e ronde | Eva Guerrero Alvarez | Victoria Kan | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Roja De | Clay |
Eva Guerrero Alvarez form & Victoria Kan form
Eva Guerrero Alvarez - laatste wedstrijden
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Victoria Kan - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |