Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
08.05.02, 21 Jaar
08.05.02, 21 Jaar
Eva Lys vs. Betina Tokac - onderlinge wedstrijden
15.01.18 | Kwalif. | Eva Lys | Betina Tokac | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Eva Lys form & Betina Tokac form
Eva Lys - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | - | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Betina Tokac - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 7-5, 6-74, 0-4, - Betina Tokac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Cemre Anil | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.09.18 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-73, - Betina Tokac - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.05.18 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.04.18 2e ronde | vs. Johana Markova | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.18 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.18 Kwalif. | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.02.18 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.18 Kwalif. | vs. Aleksandra Buczynska | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.01.18 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.01.18 2e ronde | vs. Andreea Rosca | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.01.18 1e ronde | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.12.17 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.11.17 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.11.17 1e ronde | vs. Gabriela Pantuckova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.11.17 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.17 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Huliya Esen | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bursa - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |