Republic of Korea
02.06.94, 29 Jaar
02.06.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
22.12.92, 31 Jaar
17867 $
22.12.92, 31 Jaar
17867 $
Dabin Oh vs. Eva Raszkiewicz - onderlinge wedstrijden
11.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Eva Raszkiewicz | Dabin Oh | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
Dabin Oh form & Eva Raszkiewicz form
Dabin Oh - laatste wedstrijden
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Eva Raszkiewicz - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Misa Malkin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Elle Christensen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Elle Christensen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Kwalif. | vs. Sofia Elena Cabezas Dominguez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Layla Bryant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Lucianna Piedra | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Williamsburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Charlottesville - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
02.04.19 Kwalif. | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mckenna Wheatley | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Garcia | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Allen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hilton Head - Clay | ||||
24.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sanyukta Gawande | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
13.08.18 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Tecla - Hard | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Monica Robinson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Sofia Chang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lexington - Hard | ||||
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Elbaba | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Victoria - I. hard | ||||
18.06.18 Kwalif. | vs. Chloe Julia Goyette | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tricia Mar | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
05.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Hammond | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
28.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Osprey - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Forbes | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tacarigua - Hard | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Kerrie Cartwright | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |