WEDSTRIJD
01.08.19 | 2e ronde | Eva Vedder | Ines Nicault | 6-3, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Eva Vedder | Ines Nicault | |
1e Service % | 35/56 (63%) | 42/59 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/35 (66%) | 19/42 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/59 (54%) | 23/56 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ines Nicault | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Vedder | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-0 | Ines Nicault | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 5-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-1 | Ines Nicault | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ines Nicault | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Ines Nicault | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 2-0 | |
3-0 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Eva Vedder | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ines Nicault | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-A | ||
Eva Vedder | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Ines Nicault | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Eva Vedder | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Ines Nicault | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
14.04.95, 28 Jaar
14.04.95, 28 Jaar
Eva Vedder vs. Ines Nicault - onderlinge wedstrijden
01.08.19 | 2e ronde | Eva Vedder | Ines Nicault | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Eva Vedder form & Ines Nicault form
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Ines Nicault - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Borez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Kereselidze | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
15.09.22 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.22 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.22 Halve finale | vs. Eleonora Molinaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Aubane Droguet | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
21.02.22 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |