WEDSTRIJD
02.07.19 | 1e ronde | Eva Vedder | Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | W25 Den | Clay |
STATISTIEKEN
Eva Vedder | Valentini Grammatikopoulou | |
1e Service % | 43/67 (64%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 15/24 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/47 (51%) | 24/67 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Eva Vedder | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
2-2 | Valentini Grammatikopoulou | |
Eva Vedder | 3-2 | |
3-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eva Vedder | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eva Vedder vs. Valentini Grammatikopoulou - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | 1e ronde | Eva Vedder | Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Den | Clay |
Eva Vedder form & Valentini Grammatikopoulou form
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Valentini Grammatikopoulou - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |