WEDSTRIJD
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Evgeniya Levashova | Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | W25 Podgorica | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
14.01.00, 24 Jaar
14.01.00, 24 Jaar
Evgeniya Levashova vs. Katarina Kostic - onderlinge wedstrijden
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Evgeniya Levashova | Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Podgorica | Clay |
Evgeniya Levashova form & Katarina Kostic form
Evgeniya Levashova - laatste wedstrijden
W25 Naples - Clay | ||||
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Podgorica - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Katarina Kostic - laatste wedstrijden
W25 Podgorica - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-75, 10-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Pavkovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Zupancic | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.18 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.18 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Micic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julija Radenkovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 Kwalif. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Taro Keens | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Romana Cisovska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Tmusic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Mejic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Vera Markovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Moskovljevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Velikinac | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Grachova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail |