WEDSTRIJD
23.07.19 | Kwalif. | Evgeniya Levashova | Maria Mikhaylova | 6-0, 6-0 | W15 Tampere | I. hard |
STATISTIEKEN
Evgeniya Levashova | Maria Mikhaylova | |
1e Service % | 27/35 (77%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 1/16 (6%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/28 (86%) | 10/35 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/63 (78%) | 14/63 (22%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evgeniya Levashova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-0 | Maria Mikhaylova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Levashova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Maria Mikhaylova | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Evgeniya Levashova | 0-0 | |
1-0 | Maria Mikhaylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Levashova | 2-0 | |
0-0 | ||
Evgeniya Levashova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Maria Mikhaylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.02.99, 25 Jaar
24.02.99, 25 Jaar
Evgeniya Levashova vs. Maria Mikhaylova - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | Kwalif. | Evgeniya Levashova | Maria Mikhaylova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tampere | I. hard |
Evgeniya Levashova form & Maria Mikhaylova form
Evgeniya Levashova - laatste wedstrijden
W25 Naples - Clay | ||||
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Podgorica - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Maria Mikhaylova - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Alena Bairasheuskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emilia Salo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Azaliya Badegyeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
29.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
16.07.18 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Alina Tincu | 1-6, 1-4, - Maria Mikhaylova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Justine Pysson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Csenge Furak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Chikalkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
30.10.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
27.07.15 Kwalif. | vs. Ekaterina Alay | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Masini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Masini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |