WEDSTRIJD
11.12.18 | 1e ronde | Evgeniya Rodina | Amandine Hesse | 6-72, 6-1, 6-2 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Evgeniya Rodina | Amandine Hesse | |
1e Service % | 66/109 (61%) | 40/99 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/66 (58%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/43 (56%) | 26/59 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 3/15 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/99 (51%) | 47/109 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/208 (54%) | 96/208 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 4 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evgeniya Rodina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evgeniya Rodina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Evgeniya Rodina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Evgeniya Rodina | 4-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Evgeniya Rodina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 5-4 | |
5-5 | Amandine Hesse | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-6 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 3-1 | |
Evgeniya Rodina | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
Evgeniya Rodina | 5-1 | |
6-1 |
3 | ||
Evgeniya Rodina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 0-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Evgeniya Rodina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgeniya Rodina vs. Amandine Hesse - onderlinge wedstrijden
11.12.18 | 1e ronde | Evgeniya Rodina | Amandine Hesse | 6-72, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
28.07.16 | 2e ronde | Evgeniya Rodina | Amandine Hesse | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Evgeniya Rodina form & Amandine Hesse form
Evgeniya Rodina - laatste wedstrijden
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-2, - Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Julia Goerges | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nurnberg - Clay | ||||
19.05.19 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |