WEDSTRIJD
18.09.18 | 1e ronde | Evgeniya Rodina | Dejana Radanovic | 6-1, 6-1 | Seoul | Hard |
STATISTIEKEN
Evgeniya Rodina | Dejana Radanovic | |
1e Service % | 29/49 (59%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 10/31 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 5/17 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/48 (69%) | 21/49 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evgeniya Rodina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Rodina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgeniya Rodina vs. Dejana Radanovic - onderlinge wedstrijden
18.09.18 | 1e ronde | Evgeniya Rodina | Dejana Radanovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Seoul | Hard |
Evgeniya Rodina form & Dejana Radanovic form
Evgeniya Rodina - laatste wedstrijden
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-2, - Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Julia Goerges | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nurnberg - Clay | ||||
19.05.19 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Dejana Radanovic - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |