WEDSTRIJD
01.06.19 | Halve finale | Fang Ying Xun | Chieh-Yu Hsu | 3-6, 7-5, 6-1 | W25 Luzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Fang Ying Xun | Chieh-Yu Hsu | |
1e Service % | 57/86 (66%) | 44/74 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/57 (65%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/29 (34%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/74 (50%) | 39/86 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fang Ying Xun | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fang Ying Xun | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fang Ying Xun vs. Chieh-Yu Hsu - onderlinge wedstrijden
01.06.19 | Halve finale | Fang Ying Xun | Chieh-Yu Hsu | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Luzhou | Hard |
08.02.16 | Kwalif. | Chieh-Yu Hsu | Fang Ying Xun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Fang Ying Xun form & Chieh-Yu Hsu form
Fang Ying Xun - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Chieh-Yu Hsu - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |