WEDSTRIJD
09.08.18 | 2e ronde | Fang Ying Xun | Jing-Jing Lu | 7-66, 7-5 | Jinan | Hard |
STATISTIEKEN
Fang Ying Xun | Jing-Jing Lu | |
1e Service % | 49/79 (62%) | 54/97 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/49 (71%) | 35/54 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 21/43 (49%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/97 (42%) | 27/79 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 13 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Jing-Jing Lu | |
2-1 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-6 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-2 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-3 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-3 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fang Ying Xun vs. Jing-Jing Lu - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 1e ronde | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Kofu | Hard |
09.08.18 | 2e ronde | Fang Ying Xun | Jing-Jing Lu | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | Jinan | Hard |
26.07.18 | 2e ronde | Fang Ying Xun | Jing-Jing Lu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Nanchang | Hard |
14.07.17 | Kwartfinale | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Naiman | Hard |
12.04.17 | 2e ronde | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Nanning | Hard |
31.07.16 | Kwalif. | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Nanchang | Hard |
Fang Ying Xun form & Jing-Jing Lu form
Fang Ying Xun - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Jing-Jing Lu - laatste wedstrijden
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |