INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fangzhou Liu vs. Olivia Rogowska - onderlinge wedstrijden
08.02.17 | 1e ronde | Fangzhou Liu | Olivia Rogowska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
Fangzhou Liu form & Olivia Rogowska form
Fangzhou Liu - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail |
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |