WEDSTRIJD
10.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Fanny Ostlund | Elisa Andrea Camerano | 6-3, 1-6, 6-3 | Torino | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Fanny Ostlund vs. Elisa Andrea Camerano - onderlinge wedstrijden
10.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Fanny Ostlund | Elisa Andrea Camerano | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | Torino | Clay |
Fanny Ostlund form & Elisa Andrea Camerano form
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |
Elisa Andrea Camerano - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.22 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.22 Kwartfinale | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |