WEDSTRIJD
05.03.19 | 1e ronde | Fanny Ostlund | Juliane Triebe | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Fanny Ostlund | Juliane Triebe | |
1e Service % | 40/46 (87%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/6 (50%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/51 (51%) | 16/46 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Fanny Ostlund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Juliane Triebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
08.02.98, 26 Jaar
08.02.98, 26 Jaar
Fanny Ostlund vs. Juliane Triebe - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | 1e ronde | Fanny Ostlund | Juliane Triebe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Fanny Ostlund form & Juliane Triebe form
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |
Juliane Triebe - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Ouazzani | - Juliane Triebe - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |