WEDSTRIJD
20.03.19 | 1e ronde | Fanny Ostlund | Zeynep Erman | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Fanny Ostlund | Zeynep Erman | |
1e Service % | 27/33 (82%) | 17/32 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 5/17 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/6 (67%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/32 (75%) | 9/33 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/65 (74%) | 17/65 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zeynep Erman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Zeynep Erman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Zeynep Erman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Zeynep Erman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Zeynep Erman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Zeynep Erman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
21.06.01, 22 Jaar
21.06.01, 22 Jaar
Fanny Ostlund vs. Zeynep Erman - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 1e ronde | Fanny Ostlund | Zeynep Erman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Fanny Ostlund form & Zeynep Erman form
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |
Zeynep Erman - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.19 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
05.07.17 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
04.04.17 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
29.03.17 1e ronde | vs. Ida Jarlskog | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ankara - I. hard | ||||
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.16 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bursa - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 2-6, 1-3, - Zeynep Erman - scratch | wedstrijd detail | |
Ankara - I. hard | ||||
14.12.15 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Barritza | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |