WEDSTRIJD
29.07.20 | 1e ronde | Fanny Stollar | Arlinda Rushiti | 6-2, 7-65 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fanny Stollar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Fanny Stollar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Fanny Stollar | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Stollar | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
6-2 |
2 | ||
Fanny Stollar | 0-0 | |
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Stollar | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40 | ||
1-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Fanny Stollar | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-30 | ||
Fanny Stollar | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 30-0 | ||
Fanny Stollar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Fanny Stollar | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-6 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Fanny Stollar | (0) | |
0-0, 0-1, 1-4, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
(1) | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-1, 1-4, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
(4) | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-1, 1-4, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
Fanny Stollar | (5) | |
0-0, 0-1, 1-4, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fanny Stollar vs. Arlinda Rushiti - onderlinge wedstrijden
29.07.20 | 1e ronde | Fanny Stollar | Arlinda Rushiti | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Fanny Stollar form & Arlinda Rushiti form
Fanny Stollar - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |