WEDSTRIJD
23.10.19 | 1e ronde | Federica Arcidiacono | Anastasia Piangerelli | 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Federica Arcidiacono | Anastasia Piangerelli | |
1e Service % | 46/64 (72%) | 41/66 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/46 (59%) | 19/41 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/18 (33%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/66 (55%) | 31/64 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/130 (53%) | 61/130 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Federica Arcidiacono | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0 | ||
Federica Arcidiacono | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Federica Arcidiacono | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-30 | ||
Federica Arcidiacono | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0 | ||
5-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-A | ||
Federica Arcidiacono | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Anastasia Piangerelli | |
0-0 | ||
Federica Arcidiacono | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federica Arcidiacono vs. Anastasia Piangerelli - onderlinge wedstrijden
12.07.21 | Kwalif. | Federica Arcidiacono | Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Tarvisio | Clay |
23.10.19 | 1e ronde | Federica Arcidiacono | Anastasia Piangerelli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Federica Arcidiacono form & Anastasia Piangerelli form
Federica Arcidiacono - laatste wedstrijden
Anastasia Piangerelli - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |