WEDSTRIJD
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Federica Arcidiacono | Maria Toma | 6-1, 7-5 | W15 Oldenzaal | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federica Arcidiacono vs. Maria Toma - onderlinge wedstrijden
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Federica Arcidiacono | Maria Toma | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Oldenzaal | Clay |
Federica Arcidiacono form & Maria Toma form
Federica Arcidiacono - laatste wedstrijden
Maria Toma - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 6-1, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Gloriana Nahum | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Marina Markina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |