INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nora Niedmers vs. Federica Arcidiacono - onderlinge wedstrijden
12.10.17 | 2e ronde | Federica Arcidiacono | Nora Niedmers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Nora Niedmers form & Federica Arcidiacono form
Nora Niedmers - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei - I. hard | ||||
21.12.18 Halve finale | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.18 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.18 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.18 1e ronde | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.18 Kwalif. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.10.18 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Yuval Keren | - | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
12.09.18 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sandelfjord - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |