Italy
18.01.01, 23 Jaar
18.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Linda Cagnazzo vs. Federica Bilardo - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Federica Bilardo | Linda Cagnazzo | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Linda Cagnazzo form & Federica Bilardo form
Linda Cagnazzo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Maria Shusharina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sri Peddi Reddy | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Elpida Malamou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Zakordoniec | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Dewi Dijkman | 6-3, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
10.12.18 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Chehoudi | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Noelly Longi Nsimba | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.11.18 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.10.18 2e ronde | vs. Jessica Ho | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.18 1e ronde | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.18 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 3-5, Lexie Stevens - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Pereira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Federica Bilardo - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francesca Gandolfi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-0, 3-0, Federica Di Sarra - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Corinna Dentoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 1-6, 2-4, - Federica Bilardo - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Denise Hrdinkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |