WEDSTRIJD
24.09.18 | 1e ronde | Fiona Ferro | Jana Fett | 1-6, 7-64, 6-1 | Tashkent | Hard |
STATISTIEKEN
Fiona Ferro | Jana Fett | |
1e Service % | 58/99 (59%) | 44/87 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/58 (66%) | 31/44 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/41 (44%) | 16/43 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/87 (46%) | 43/99 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 11 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fiona Ferro | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fiona Ferro | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-5 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fiona Ferro | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fiona Ferro | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fiona Ferro | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fiona Ferro | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Jana Fett | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fiona Ferro vs. Jana Fett - onderlinge wedstrijden
17.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Fiona Ferro | Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | New York | Hard |
24.09.18 | 1e ronde | Fiona Ferro | Jana Fett | 1-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | Tashkent | Hard |
09.02.15 | 1e ronde | Jana Fett | Fiona Ferro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
Fiona Ferro form & Jana Fett form
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |