WEDSTRIJD
20.02.19 | 1e ronde | Fiona Ganz | Kristina Novak | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Fiona Ganz | Kristina Novak | |
1e Service % | 33/53 (62%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 11/31 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/43 (65%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fiona Ganz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fiona Ganz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fiona Ganz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fiona Ganz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fiona Ganz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
03.08.00, 23 Jaar
11387 $
03.08.00, 23 Jaar
11387 $
Fiona Ganz vs. Kristina Novak - onderlinge wedstrijden
20.02.19 | 1e ronde | Fiona Ganz | Kristina Novak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Fiona Ganz form & Kristina Novak form
Fiona Ganz - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.23 Finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail |
Kristina Novak - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lucia De Santa Ana | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Rizzetto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Stefani Webb | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sophie Llewellyn | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Biolay | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Aspen Schuman | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Elizabeth Tkachenko | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Unknown Player | Unknown Player - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Mia Yamakita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Krsko - Clay | ||||
29.05.22 Finale | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.22 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Sashi Kempster | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Kruger | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Isabel Putz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Mia Kupres | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |