WEDSTRIJD
06.11.19 | 1e ronde | Fiona Ganz | Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Fiona Ganz | Paula Arias Manjon | |
1e Service % | 38/54 (70%) | 45/76 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/38 (68%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/76 (54%) | 21/54 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Fiona Ganz | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Paula Arias Manjon | |
Fiona Ganz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Fiona Ganz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-30 | ||
Fiona Ganz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-2 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Paula Arias Manjon | |
Fiona Ganz | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fiona Ganz vs. Paula Arias Manjon - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Fiona Ganz | Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Fiona Ganz form & Paula Arias Manjon form
Fiona Ganz - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.23 Finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail |
Paula Arias Manjon - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |