WEDSTRIJD
24.04.18 | 1e ronde | Flavia Guimaraes Bueno | Paulina Jastrzebska | 6-4, 2-6, 6-0 | Villa Del | Clay |
STATISTIEKEN
Flavia Guimaraes Bueno | Paulina Jastrzebska | |
1e Service % | 52/87 (60%) | 48/84 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/52 (58%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/35 (49%) | 10/36 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/84 (55%) | 40/87 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/171 (54%) | 78/171 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-2 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flavia Guimaraes Bueno | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
15.12.97, 26 Jaar
11675 $
15.12.97, 26 Jaar
11675 $
Flavia Guimaraes Bueno vs. Paulina Jastrzebska - onderlinge wedstrijden
24.04.18 | 1e ronde | Flavia Guimaraes Bueno | Paulina Jastrzebska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | Villa Del | Clay |
Flavia Guimaraes Bueno form & Paulina Jastrzebska form
Flavia Guimaraes Bueno - laatste wedstrijden
Villa Del - Clay | ||||
25.04.18 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.18 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.18 Kwalif. | vs. Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Villa Dolores - Clay | ||||
16.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Ferrero | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sao Jose - Clay | ||||
13.03.18 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.18 Kwalif. | vs. Kamilla Kokeladze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marques | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Raquel Martini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas - Clay | ||||
05.03.18 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Dias | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
26.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Petit | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Prado | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Curitiba - Clay | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
18.12.17 1e ronde | vs. Carla Lucero | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
13.12.17 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.17 1e ronde | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.17 Kwalif. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Catanduva - Clay | ||||
28.11.17 1e ronde | vs. Carla Lucero | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cucuta - Clay | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pereira - Clay | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.17 2e ronde | vs. Camila Giangreco Campiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.17 1e ronde | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
04.10.17 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.10.17 1e ronde | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.09.17 1e ronde | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Schoonhoven - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Liv Geurts | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Paulina Jastrzebska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Kwalif. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |