WEDSTRIJD
07.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Flavie Brugnone | Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | W60+H Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Flavie Brugnone | Adelina Krueger | |
1e Service % | 21/37 (57%) | 20/46 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/46 (63%) | 11/37 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Flavie Brugnone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flavie Brugnone | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Flavie Brugnone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Flavie Brugnone | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Flavie Brugnone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Flavie Brugnone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Flavie Brugnone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
24.07.00, 23 Jaar
24.07.00, 23 Jaar
Flavie Brugnone vs. Adelina Krueger - onderlinge wedstrijden
07.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Flavie Brugnone | Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60+H Saint | Clay |
Flavie Brugnone form & Adelina Krueger form
Flavie Brugnone - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Amira Ben Aissa | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Moga | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Adelina Krueger - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |