Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
27.09.00, 23 Jaar
27.09.00, 23 Jaar
Francesca Curmi vs. Justine Bryson - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | Kwalif. | Francesca Curmi | Justine Bryson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Melilla | Clay |
Francesca Curmi form & Justine Bryson form
Francesca Curmi - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Bervid | - | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Justine Bryson - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.12.20 Kwalif. | vs. Chiara Catini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Bourbotte | 6-2, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.09.20 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Merna Refaat | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarra Ata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Kuznetsova | 5-2, Arina Kuznetsova - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |