WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Francesca Di Lorenzo | Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | W80 Dothan | Clay |
STATISTIEKEN
Francesca Di Lorenzo | Destanee Aiava | |
1e Service % | 41/69 (59%) | 18/40 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 10/18 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 12/22 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/7 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/40 (45%) | 26/69 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/109 (56%) | 48/109 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francesca Di Lorenzo vs. Destanee Aiava - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Francesca Di Lorenzo | Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W80 Dothan | Clay |
Francesca Di Lorenzo form & Destanee Aiava form
Francesca Di Lorenzo - laatste wedstrijden
W60 Rome - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
21.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mayu Crossley | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
14.04.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Kayla Day | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Marcela Zacarias | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 7-62, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-76, 3-1, Ashley Lahey - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Calgary - I. hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail |
Destanee Aiava - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |