WEDSTRIJD
04.06.19 | 1e ronde | Francesca Jones | Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | W25 Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Francesca Jones | Katyarina Paulenka | |
1e Service % | 25/42 (60%) | 33/50 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 12/33 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 9/17 (53%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/50 (58%) | 11/42 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesca Jones | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Francesca Jones | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francesca Jones vs. Katyarina Paulenka - onderlinge wedstrijden
04.06.19 | 1e ronde | Francesca Jones | Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Minsk | Clay |
Francesca Jones form & Katyarina Paulenka form
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Katyarina Paulenka - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.21 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Liepaja - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail |