WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Francesca Jones | Lucia Cortez Llorca | 7-62, 6-2 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francesca Jones vs. Lucia Cortez Llorca - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Francesca Jones | Lucia Cortez Llorca | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Francesca Jones form & Lucia Cortez Llorca form
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Lucia Cortez Llorca - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |