WEDSTRIJD
20.02.19 | 1e ronde | Francesca Jones | Raluca Georgiana Serban | 7-65, 7-5 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Francesca Jones | Raluca Georgiana Serban | |
1e Service % | 47/80 (59%) | 58/83 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/47 (70%) | 39/58 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/33 (64%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/83 (40%) | 26/80 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/163 (53%) | 76/163 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesca Jones | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesca Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesca Jones | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Francesca Jones | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Francesca Jones | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Francesca Jones | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Francesca Jones | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francesca Jones vs. Raluca Georgiana Serban - onderlinge wedstrijden
20.02.19 | 1e ronde | Francesca Jones | Raluca Georgiana Serban | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
07.10.18 | Halve finale | Raluca Georgiana Serban | Francesca Jones | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Francesca Jones form & Raluca Georgiana Serban form
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
08.04.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Raluca Georgiana Serban - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail |