WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Francisca Jorge | Antonia Schmidt | 6-3, 7-62 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Francisca Jorge | Antonia Schmidt | |
1e Service % | 50/87 (57%) | 36/67 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/50 (64%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/37 (46%) | 15/31 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/67 (45%) | 38/87 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/154 (51%) | 75/154 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Francisca Jorge | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Francisca Jorge | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Francisca Jorge | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Francisca Jorge | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Francisca Jorge | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Francisca Jorge | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Francisca Jorge | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Antonia Schmidt | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Francisca Jorge | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Francisca Jorge | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Francisca Jorge | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Antonia Schmidt | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francisca Jorge vs. Antonia Schmidt - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Francisca Jorge | Antonia Schmidt | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Francisca Jorge form & Antonia Schmidt form
Francisca Jorge - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Antonia Schmidt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |