WEDSTRIJD
03.07.19 | 1e ronde | Francisca Jorge | Berfu Cengiz | 6-1, 0-6, 6-3 | W25 Corroios | Hard |
STATISTIEKEN
Francisca Jorge | Berfu Cengiz | |
1e Service % | 43/67 (64%) | 37/64 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/64 (47%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/131 (53%) | 62/131 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Berfu Cengiz | |
0-0 | ||
Francisca Jorge | 3-1 | |
4-1 | Berfu Cengiz | |
Francisca Jorge | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Francisca Jorge | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Francisca Jorge | 0-3 | |
0-0 | ||
0-4 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Francisca Jorge | 0-5 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Francisca Jorge | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Francisca Jorge | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-30 | ||
Francisca Jorge | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Francisca Jorge | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francisca Jorge vs. Berfu Cengiz - onderlinge wedstrijden
03.07.19 | 1e ronde | Francisca Jorge | Berfu Cengiz | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Corroios | Hard |
Francisca Jorge form & Berfu Cengiz form
Francisca Jorge - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Berfu Cengiz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |