WEDSTRIJD
05.03.19 | 1e ronde | Francisca Jorge | Emily Seibold | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Francisca Jorge | Emily Seibold | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 20/50 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/95 (59%) | 39/95 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Francisca Jorge | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Emily Seibold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisca Jorge | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Francisca Jorge | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Emily Seibold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Francisca Jorge | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Francisca Jorge | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Francisca Jorge | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Francisca Jorge | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francisca Jorge | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Emily Seibold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Francisca Jorge | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francisca Jorge vs. Emily Seibold - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | 1e ronde | Francisca Jorge | Emily Seibold | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Francisca Jorge form & Emily Seibold form
Francisca Jorge - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Emily Seibold - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
22.06.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |