Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
17.02.00, 24 Jaar
13720 $
17.02.00, 24 Jaar
13720 $
Freya Christie vs. Warona Mdlulwa - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | Kwalif. | Freya Christie | Warona Mdlulwa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Santarem | Hard |
Freya Christie form & Warona Mdlulwa form
Freya Christie - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Warona Mdlulwa - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
23.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |