WEDSTRIJD
01.08.19 | 2e ronde | Gabriela Ce | Magdalena Pantuckova | 6-1, 6-3 | W25+H Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Ce | Magdalena Pantuckova | |
1e Service % | 32/41 (78%) | 21/41 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/41 (66%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
1-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Gabriela Ce | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 30-0 | ||
Gabriela Ce | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gabriela Ce | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Ce | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0 | ||
Gabriela Ce | 4-3 | |
5-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Ce vs. Magdalena Pantuckova - onderlinge wedstrijden
01.08.19 | 2e ronde | Gabriela Ce | Magdalena Pantuckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25+H Bad | Clay |
Gabriela Ce form & Magdalena Pantuckova form
Gabriela Ce - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Magdalena Pantuckova - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |