WEDSTRIJD
30.04.19 | 1e ronde | Gabriela Dabrowski | Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | W60 Les | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriela Dabrowski | Andrea Gamiz | |
1e Service % | 32/45 (71%) | 34/50 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/32 (75%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/50 (58%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Dabrowski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Dabrowski vs. Andrea Gamiz - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | 1e ronde | Gabriela Dabrowski | Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Les | Hard |
Gabriela Dabrowski form & Andrea Gamiz form
Gabriela Dabrowski - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wuhan - Hard | ||||
20.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
03.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
16.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Valentina Ponce Serrano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.04.24 | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |