WEDSTRIJD
16.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Dabrowski | Ayumi Miyamoto | 6-1, 6-2 | Tokyo | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriela Dabrowski | Ayumi Miyamoto | |
1e Service % | 30/51 (59%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 17/51 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriela Dabrowski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Dabrowski | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ayumi Miyamoto | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Dabrowski vs. Ayumi Miyamoto - onderlinge wedstrijden
16.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Dabrowski | Ayumi Miyamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Tokyo | Hard |
Gabriela Dabrowski form & Ayumi Miyamoto form
Gabriela Dabrowski - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wuhan - Hard | ||||
20.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
03.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
16.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ayumi Miyamoto - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Chloe Beck | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 6-1, 5-3, Stacey Fung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 0-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Kida Ferrari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Tatum Evans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 1-1, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Berlanga Bandera | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lucia Peyre | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Panna Bartha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolina Gomez | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 7-66, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Mei Hasegawa | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 7-64, 4-6, 3-1, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Nagisa Morimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reina Goto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Takahashi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |