WEDSTRIJD
16.10.18 | Kwalif. | Gabriela Dabrowski | Xiaodi You | 6-1, 3-6, 6-3 | Suzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriela Dabrowski | Xiaodi You | |
1e Service % | 64/80 (80%) | 65/108 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/64 (63%) | 34/65 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 18/43 (42%) |
Benutte Breakpoints | 7/19 (37%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 56/108 (52%) | 33/80 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/188 (55%) | 85/188 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Dabrowski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 2-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Xiaodi You | |
4-1 | Xiaodi You | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Xiaodi You | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Xiaodi You | |
1-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Dabrowski | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Dabrowski | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-4 | Xiaodi You | |
3-5 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Gabriela Dabrowski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Dabrowski | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Dabrowski | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Dabrowski vs. Xiaodi You - onderlinge wedstrijden
16.10.18 | Kwalif. | Gabriela Dabrowski | Xiaodi You | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
Gabriela Dabrowski form & Xiaodi You form
Gabriela Dabrowski - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wuhan - Hard | ||||
20.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
03.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
16.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |