WEDSTRIJD
23.07.19 | Kwalif. | Gabriela Duca | Yukina Saigo | 6-1, 6-3 | W25 Horb | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Duca | Yukina Saigo | |
1e Service % | 32/42 (76%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 13/42 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Duca | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Duca | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriela Duca | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Yukina Saigo | |
0-0 | ||
Gabriela Duca | 2-0 | |
2-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Duca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Duca | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Yukina Saigo | |
Gabriela Duca | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Duca vs. Yukina Saigo - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | Kwalif. | Gabriela Duca | Yukina Saigo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Horb | Clay |
Gabriela Duca form & Yukina Saigo form
Gabriela Duca - laatste wedstrijden
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Yukina Saigo - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |