WEDSTRIJD
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Horackova | Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | W25 Arad | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
01.01.01, 23 Jaar
01.01.01, 23 Jaar
Gabriela Horackova vs. Andreea Velcea - onderlinge wedstrijden
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Horackova | Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Arad | Clay |
Gabriela Horackova form & Andreea Velcea form
Gabriela Horackova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.19 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail |
Andreea Velcea - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - scratch | wedstrijd detail |