WEDSTRIJD
28.11.19 | 2e ronde | Gabriela Horackova | Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Horackova | Angelika Shapovalova | |
1e Service % | 44/56 (79%) | 61/89 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/44 (52%) | 33/61 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 7/28 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/89 (55%) | 26/56 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Horackova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gabriela Horackova | 3-1 | |
0-0 | ||
Gabriela Horackova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Gabriela Horackova | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Angelika Shapovalova | |
6-4 |
2 | ||
Gabriela Horackova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
0-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Horackova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Gabriela Horackova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
Gabriela Horackova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.06.98, 25 Jaar
12.06.98, 25 Jaar
Gabriela Horackova vs. Angelika Shapovalova - onderlinge wedstrijden
28.11.19 | 2e ronde | Gabriela Horackova | Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Gabriela Horackova form & Angelika Shapovalova form
Gabriela Horackova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.19 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail |
Angelika Shapovalova - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail |