WEDSTRIJD
16.04.19 | 1e ronde | Gabriela Horackova | Emma Zakordoniec | 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Horackova | Emma Zakordoniec | |
1e Service % | 34/45 (76%) | 15/36 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 9/15 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 3/21 (14%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/36 (67%) | 18/45 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/81 (63%) | 30/81 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Horackova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Horackova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Horackova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Horackova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Emma Zakordoniec | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
23.08.00, 23 Jaar
23.08.00, 23 Jaar
Gabriela Horackova vs. Emma Zakordoniec - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | 1e ronde | Gabriela Horackova | Emma Zakordoniec | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Gabriela Horackova form & Emma Zakordoniec form
Gabriela Horackova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.19 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail |
Emma Zakordoniec - laatste wedstrijden
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Cagnazzo | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Vlachopulosova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Bianchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Kaiser | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Griessner | 7-64, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Golubovskaya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Bobik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.17 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Joanna Przyby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lenka Jurikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |