WEDSTRIJD
30.04.19 | Kwalif. | Gabriella Akopian | Ielyzaveta Skorokhodova | 5-3, - scratch | W15 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
Armenia
21.08.99, 24 Jaar
21.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
18.11.00, 23 Jaar
18.11.00, 23 Jaar
Gabriella Akopian vs. Ielyzaveta Skorokhodova - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | Kwalif. | Gabriella Akopian | Ielyzaveta Skorokhodova | 5-3, Ielyzaveta Skorokhodova - scratch | wedstrijd detail | W15 Tbilisi | Hard |
Gabriella Akopian form & Ielyzaveta Skorokhodova form
Gabriella Akopian - laatste wedstrijden
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Anastasia Mironova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 5-3, Ielyzaveta Skorokhodova - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | - | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Chang | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Sokolovskaya | 7-68, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Oleksandra Nagurska | 3-6, 1-4, - Gabriella Akopian - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-60, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleah Marrow | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
10.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marbella - Clay | ||||
03.09.18 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shruti Prabhu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Titova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lee Barnard | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.18 Kwalif. | vs. Patricia Boentgen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-71, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Nermeen Shawky | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Corina Mader | 7-66, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.11.17 Kwalif. | vs. Zinovia Vaneva | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexiina Ahonkivi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sotomayor Chicote | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Muazzez Demirci | 3-0, Muazzez Demirci - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Semra Aksu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alona Bondarenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ielyzaveta Skorokhodova - laatste wedstrijden
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Gabriella Akopian | 3-5, - Ielyzaveta Skorokhodova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eszter Pop | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Cemre Anil | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Regina Husak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Hanna Sokal | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Letizia Corsini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tucepi - Clay | ||||
25.04.18 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.18 Kwalif. | vs. Matea Mamic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Romana Tarajova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Francesca Bullani | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.17 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Alegre Ferre | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
10.10.17 1e ronde | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |