WEDSTRIJD
22.10.19 | 1e ronde | Gabriella Mujan | Julia Oczachowska | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriella Mujan | Julia Oczachowska | |
1e Service % | 36/64 (56%) | 51/68 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 9/17 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/68 (47%) | 25/64 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-3 | Julia Oczachowska | |
0-0, 0-30 | ||
Gabriella Mujan | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Julia Oczachowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gabriella Mujan | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Julia Oczachowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriella Mujan | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Julia Oczachowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Gabriella Mujan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Julia Oczachowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Gabriella Mujan | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Julia Oczachowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gabriella Mujan | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Julia Oczachowska | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Holland
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Gabriella Mujan vs. Julia Oczachowska - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | 1e ronde | Gabriella Mujan | Julia Oczachowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Gabriella Mujan form & Julia Oczachowska form
Gabriella Mujan - laatste wedstrijden
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |
Julia Oczachowska - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - scratch | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.19 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |