WEDSTRIJD
22.10.19 | Kwalif. | Gabriella Price | Suzan Lamens | 6-1, 3-6, 10-6 | W80 Macon | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriella Price | Suzan Lamens | |
1e Service % | 43/61 (70%) | 36/63 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/18 (22%) | 6/27 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/63 (56%) | 29/61 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/124 (54%) | 57/124 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 11 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriella Price | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Gabriella Price | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Suzan Lamens | |
0-0 | ||
Gabriella Price | 5-0 | |
5-1 | Suzan Lamens | |
6-1 |
2 | ||
Gabriella Price | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Gabriella Price | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriella Price | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriella Price | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriella Price | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-5 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Gabriella Price | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 8-5, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriella Price vs. Suzan Lamens - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | Kwalif. | Gabriella Price | Suzan Lamens | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | W80 Macon | Hard |
Gabriella Price form & Suzan Lamens form
Gabriella Price - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Amelia Rajecki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Jackson | 1-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiangxue Han | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Salma Ewing | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ayana Akli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Hill | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Rhiann Newborn | 6-4, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katherine Hui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Jaeda Daniel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allie Kiick | 5-5, Allie Kiick - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Spring - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Martina Okalova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |