WEDSTRIJD
24.10.18 | 1e ronde | Gabriella Taylor | Miharu Imanishi | 6-0, 6-2 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriella Taylor | Miharu Imanishi | |
1e Service % | 29/45 (64%) | 38/54 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 15/38 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/54 (59%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Miharu Imanishi | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriella Taylor | 2-0 | |
3-0 | Miharu Imanishi | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Miharu Imanishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriella Taylor | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Miharu Imanishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriella Taylor | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Gabriella Taylor | 2-0 | |
Gabriella Taylor | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Miharu Imanishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriella Taylor | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Miharu Imanishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriella Taylor | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriella Taylor vs. Miharu Imanishi - onderlinge wedstrijden
24.10.18 | 1e ronde | Gabriella Taylor | Miharu Imanishi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Gabriella Taylor form & Miharu Imanishi form
Gabriella Taylor - laatste wedstrijden
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Miharu Imanishi - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Axana Mareen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Emilie Ballintijn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 0-5, - Miharu Imanishi - scratch | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
28.05.22 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Manca Pislak | 0-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Stacey Fung | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.02.22 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.22 Halve finale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.22 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Lexington Reed | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Aanya Goel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 7-67, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |