WEDSTRIJD
06.03.18 | 1e ronde | Gabriella Taylor | Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Gabriella Taylor | Ramu Ueda | |
1e Service % | 39/55 (71%) | 35/48 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriella Taylor | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriella Taylor | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Gabriella Taylor | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriella Taylor | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
Gabriella Taylor | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Gabriella Taylor | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Gabriella Taylor | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriella Taylor | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriella Taylor vs. Ramu Ueda - onderlinge wedstrijden
06.03.18 | 1e ronde | Gabriella Taylor | Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
Gabriella Taylor form & Ramu Ueda form
Gabriella Taylor - laatste wedstrijden
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |