WEDSTRIJD
24.05.19 | Kwartfinale | Gebriela Mihaylova | Ksenia Palkina | 2-1, - scratch | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Gebriela Mihaylova | Ksenia Palkina | |
1e Service % | 7/9 (78%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 3/7 (43%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/2 (50%) | 2/6 (33%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 5/8 (63%) | 5/9 (56%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 9/17 (53%) | 8/17 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gebriela Mihaylova vs. Ksenia Palkina - onderlinge wedstrijden
24.05.19 | Kwartfinale | Gebriela Mihaylova | Ksenia Palkina | 2-1, Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Gebriela Mihaylova form & Ksenia Palkina form
Gebriela Mihaylova - laatste wedstrijden
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ksenia Palkina - laatste wedstrijden
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 St. - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |